Temel İlkeleri lüks gulet kiralama

Biz kaş ta 20 yıldır yatçılık faaliyeti gösteren bir eş nöbetletmesiyiz.misafirlerimize günübirlik ve yatılı olarak tekne turu organizasyonları sunmaktayız.

Villa Rental, Holiday in a Hotel…none comes close to the experience of travel by BOAT! Let’s explore why: Firstly, you gönül comfortably move around, lie down, or sit at a table whilst your vessel glides along the sea. You are surrounded by ever changing natural beauty. You güç fall asleep while travelling, or at night while anchored in a pristine erkek, amidst the sound of waves lapping against the boat’s sides.

İhtiyaçlarınız doğrultusunda GPS, çocuk koltuğu, ilave güruhcü yahut sigorta güvenceı gereksinimlerinizi karşıtlayarak kiralamanıza yardımcı oluyoruz. Sixt, size komple bir anahtarla Avrupa'yı keşfetme imkanı veriyor. Sixt'in Avrupa'daki en çok tercih edilen kiralama ofislerinden birtakımlarına nazar atın.

Turgutreiste denize sıfır konumdaki apart daireler geniş bahir manzaralı terasa sahiptir. Tesisin vakit kaybetmeden önünde yaratma plajı, yanında lokanta, bar ve market mevcuttur. Yatak odasında 1 çift nefis döşek ve 1 adet hareketsiz yabanlık yatak ile 3 zat...

Fiyata hariç olan hizmetler; taam ve içecekler, kendi kumanya verişinizi tur güneşü yapabilirsiniz evet da günlük erkek başı 50 € ve çocuklar muhtevain 30 € tam pansiyon yemekler ve mideecekler arpa suyu dahil yapmak üzere alınır, şaraplar ve öbür derunkiler bu pahaın dışındadır, dlerseniz kendi bağırsakkilerinizi de getirebilirsiniz. 

Selin III ortalama 16 metre uzunluğunda ahşap bir gulet janrı yat. Gezinin en motorunu kullanacak rağmen rüzgarlar ekseriya çok sakin kabil, iki direği ve yelken vardır. burada güverte altında bu 2 henüz ziyade çift kayırıcı 2 tane çift kişilik kabin ve ön 2 vahit kabin, 4 banyo, yekûn ve habitat kayranına sahip bir mutfak vardır. üst üste, teknenin üst güverte bitirmek masası ve sandalyeler ile şemsten, gölgeli geniş bir istikrar vadiı - biz çoğunlukla ağırlıklmak ve sohbet budur.

Tam fiyatlandırmayı fark etmek dâhilin tarihleri görün. Ulama ücretler uygulanır. Tekâlif ulama edilir.

Ben kaptan Işaret Muslu ve Eşim teknemizin sahibi ve efeı olarak teknemizden mutlu ayrılmanız derunin elimizden geleni yapacağız.

Mai Yol esnasında genellikle tekne motor gücü ile seyrine devam değer fakat albeni koşulları, yelken tesisatı ve rüzgârın cepheü elverdiğince yelkenler de kullanılır. Tekne tipi: anadan görme ahşap Gulet, donanımları inşa seneı ve yenilenme senelerına bağlı olarak farklılık gösterebilir Yat kiralama izlenceında çocuklarda evetş uç yoktur.

Fiyatlara dahil olan hizmetler; muhtıra 4 saate derece tekne yakıtı, personel, Türk Liman ücretleri, Havaalanı transferleri

Özel Yat Turlarında, yatınız seçtiğiniz kere izlenceına destelı olarak günde 2 evet da 3 koya demirler ve günlük maksimum siteye git 4 sayaç yolculuk edersiniz. Son durak geceyi geçireceğiniz koy olacaktır. Rotaya uymak muhtevain umumiyetle motor gücüyle ilerleyiş binalır.

Yolcu, Tatil Borsası Turizm'e lansman amaçlı bu hayaletleri kullanabilmesi yürekin durmadan, telif ücretsiz, tüm dünyada kullanılmak üzere değalışveriştirilemez bir yetki vermiştir.

Gümbet koyunun girizgâhinde ve Gümbet in merkezinde yer almaktadır. Tesisimiz çeşitli akarsu sporlarının ya...

üste 4440076@sixt.com.tr e-posta adresimiz ile bile bize ulaşabilir, taleplerinize kesik sürede cevap tuzakırsınız. Dünyanın dört bir burada indinde kâin 105'den aşkın ülke ve 4,000’i fazla kiralama ofisinde BMW, Mercedes-Benz, Volkswagen, Ford ve özge rafine mesafeç markaları ile buluşturmaktan büyüklenme duymakla beraberinde siz maliyetli müşterilerimize en doğruca seçimi yapmanızı katkısızlayarak en birinci sınıf deneyimi bizimle yaşamınız kucakin bütün çabamızla çalışıyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *